מוריד'ם ומתפנקים. כפוף לתקנון. ועוד מבץעים בלעדיים

אפליקציית מנטה +

בואו להתעדכן וליהנות מכל המבצעים

מנטה+

אפליקציית המבצעים של מנטה, תאפשר לכם להתעדכן בכל המבצעים, הטבות, שירותים והפתעות שיחכו לכם אצלינו על הדרך. אז אם אתם בדרך לעבודה או חזרה הביתה, מטיילים עם החברים או המשפחה - תמיד תוכלו לגלות איזו הפתעה נעימה או טעימה מחכה לכם אצלינו, ממש עכשיו במנטה+

 

לרשימה המלאה של מבצעי האפליקצייה (לא נגיש, PDF בלבד)

 

מורידים עכשיו ומתחילים להתפנק...

היכנסו לחנות האפליקציות שלכם והורידו את מנטה+, הקפידו למלא את טופס ההרשמה עם שמכם המלא, טלפון, מספר הרכב (מומלץ) וסמנו באם אתם לקוח דלקן או לא.

 

הורדת? הפינוק הראשון כבר מחכה לך, קפה או משקה ג'ו במתנה! אצלך במתנות שבאזור האישי.

לקבלת המתנה, יש להזדהות עם מספר הטלפון בקופה ולהציג את מסך הטלפון למוכרן, כדי שיקליד את קוד ההטבה האישי שלך.

אגב, הקפה הראשון כבר יירשם בכרטיסיה האישית שלך באפליקציה. הקפה / משקה ג'ו השישי חינם!

 

מה באפליקציה?

 

ניווט קל לתחנות הדלק וחנויות מנטה, לפי התחנה הקרובה למיקומך או לפי שירותים מיוחדים אותם אתם צריכים, כמו שירותי דואר ישראל, משיכת מזומנים, שטיפת רכב, DHL ועוד...

 

הטבות ומבצעים מיוחדים, רק למחזיקי מנטה+ באזור המבצעים – כדי ליהנות מכל מבצע, כל מה שעליך לעשות זה להזדהות בקופה במנטה עם מספר הטלפון.

 

מוצרים ב- 1 ₪ - בכל קניה במנטה ב- 25 ₪ ויותר, יחכה לך בקופונים שבאזור האישי, קופון למוצר ב- 1 ₪ מתנה. פחית קוקה קולה, מסטיק אורביט ועוד (שימו לב כי המוצרים מתחלפים מעת לעת). כדי ליהנות מהקופון, יש לבחור מוצר ב- 1 ₪, להזדהות עם מספר הטלפון בקופה ולהציג את קוד הקופון שבסלולרי שלך למוכרן.

 

כרטיסיית קפה / משקה ג'ו – בכל קפה שקנית, יש להקפיד להזדהות בקופה עם מספר הטלפון שלך, כך יצברו הכוסות. המשקה ה- 6 עלינו! קופון לקפה/משקה ג'ו במתנה, יחכה לך במתנות שבאזור האישי. כדי ליהנות מהמתנה, יש להזדהות עם מספר הטלפון בקופה ולהציג את קוד הקופון שבסלולרי שלך למוכרן.

 

תפריט קפה ג'ו במנטה – כל תפריט בית הקפה שלנו, שיחכה לך במנטה, כריכים, סלטים ומשקאות מפנקים, מדי שף בית קפה ג'ו.

 

קפסולות הקפה של ג'ו – חוויית בית הקפה אצלך בבית, עכשיו במנטה. קפסולות הקפה של ג'ו, אטומות לחלוטין לאוויר ושומרות על טריות הקפה באופן מקסימלי, וכך לוקחות את האספרסו המוכר לגבהים חדשים של טעם, גוף וארומה. 6 מארזי קפסולות קפה ג'ו ב- 90 ₪.

 

צור קשר – בכל זמן ומכל מקום ניתן לכתוב אלינו, לצלם תמונה ולשלוח אל מוקד שירות הלקוחות שלנו. אנו נשיב לך במהרה...

 

לקוחות דלקן – דלק:

לכם אנו מחכים במיוחד באפליקציית המבצעים. כך נוכל להעביר לכם הטבות, חדשות ועדכונים ישירות לסלולרי שלכם. הקפידו לציין את מספר הרכב שלכם ולסמן כי אתם לקוחות דלקן.

 

מנטה+, מתדלקת אתכם בהטבות.